وبلاگ

تله کینزی چیست؟ فیلم تله کینزی | حرکت اجسام با ذهن

تله کینزی چیست؟ فیلم تله کنیزی

تله کینزی چیست؟

همه ما به خوبی به این مسئله واقف هستیم که در حال حاضر، در دنیای پیشرفته‌ای زندگی می‌کنیم، دنیایی که در هر لحظه از آن می‌توانیم شاهد ظهور علم و تکنولوژی با هدف آسان‌تر کردن زندگی باشیم. همین مسئله باعث می‌شود تا موضوعات مختلفی برای بحث و پرداختن وجود داشته باشد. اما سوال اینجاست آیا تاکنون تلاش کرده‌اید فارغ از هرگونه تکنولوژی که در اختیار دارید به انجام کارهایتان بپردازید؟ مطمئنا این سوال شما را شگفت‌زده می‌کند. شمایی که هر ثانیه از زندگی‌تان به تکنولوژی متصل است تقریبا محال است که بدون آن کاری را انجام دهید. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید علمی به نام تله کینزی این امکان را به شما می‌دهد تنها با قدرت ذهنی‌تان این توانایی را داشته باشید که اجسام و اشیا را به حرکت درآورید. حال این سوال ایجاد می‌شود که تله کینزی چیست؟

این توضیحات مطمئنا شما را مشتاق می‌کند تا نسبت به این مطلب اطلاعات بیشتری بدست آورید. پس با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحات جامعی در رابطه با تله کینزی شرح دهیم.

 

فیلم تله کینزی! واقعیت یا خرافات

 

 

منظور از تله کینزی چیست؟

اگر بخواهیم به‌صورت اصطلاحی تله کینزی را تعریف کنیم؛ باید بگوییم اصطلاحا از آن تحت عنوان حرکت دادن اجسام و اشیا بدون اینکه هیچگونه دخالت فیزیکی داشته باشید و تنها از قدرت ذهنی‌تان استفاده کنید، یاد می‌شود. از گذشته تاکنون حرمت اجسام با کمک ذهن را یک امر فوق‌العاده می‌دانند که حتی علم هم نتوانسته پاسخی صحیح و روشن برای آن پیدا کند. هر چند که افراد زیادی ادعای تله کینزی دارند و از آن در مصارف مختلفی استفاده می‌کنند که از جمله شایع‌ترین آن‌ها میتوان به نمایش شعبده‌بازها اشاره کرد. البته نمی‌توان این مسئله را کتمان کنیم که تمامی کارهای شعبده‌بازها از دم حقه است.حال باید بدانیم که چگونه از این علم استفاده می‌شود. اولین نکته این است؛ زمانی شما به نتیجه خواهد رسید که از قدرت ذهنی بالایی برخوردار باشید.

درواقع منظور این است زمانی می‌توانید ادعای تله کینزی داشته باشید که به‌طور همزمان به موضوعات مختلفی فکر کرده و برای تمامی آن‌ها چاره‌ای مناسب بیاندیشید. در این صورت می‌توانید ادعا کنید که ذهن شما قدرت بالایی دارد و بدون هیچ انتهایی قادر است تا از 100درصد خود استفاده نماید، به‌گونه‌ای که تنها با یک اشاره حتی کهکشان را نابود کند. هرچند که باورها و اشتباهات بسیار زیادی در رابطه با تله کینزی در دنیا  وجود دارد که برخی از فیلم‌ها نیز به آن پرداخته‌اند.

 

آموزش تله کینزی فیلم تله کینزی تله کینزی چیست

 

فکت‌هایی از ذهن‌مان

ما به این سوال که منظور از تله کینزی چیست پاسخ دادیم، اما حال بیاییم کمی در رابطه با ذهنمان بدانیم. ذهنی که تمامی اعمال‌های ما را کنترل می‌کند و می‌تواند ما را به همان چیزی که می‌خواهیم برساند. در وهله اول باید بگوییم که ما تنها از 8درصد نیروی ذهن و مغزمان استفاده می‌کنیم. و چیزی حدود 92درصد از آن بدون استفاده است. زمانی که تنها یک درصد به این کارکرد افزوده شود شاید برایتان غیرقابل باور باشد که چه کارهایی از دستمان برمی‌آید. پس هیچگاه خودتان و البته ذهنتان را دست کم نگیرید. با کمی مطالعه بر روی خودتان می‌توانید به این مسئله پی ببرید که در حال حاضر از کدام قسمت مغزتان بیشتر استفاده می‌کنید. برخی از ما ریاضیات، منطق، ورزش و نویسندگی را بهتر از کارهای دیگر انجام می‌دهیم این دقیقا به همان قسمت خاص مغزمان ارتباط دارد.

این مسئله در رابطه با نیروهای روانی نیز صدق می‌کند. ما به خوبی میدانیم پتانسیل روانی‌مان چقدر است. حتی در برخی از افراد مشاهده شده که می‌توانند نتیجه یک حادثه را زودتر و بهتر از دیگران پیش‌بینی کنند و یا اینکه با احساسات خود بفهمند فرد ملاقات‌کننده از چه شخصیتی برخوردار است. تمامی این موارد با نیروهای روانی ارتباط دارد که از آن به عنوان تله کینزی یاد می‌شود. تمامی ما می‌توانیم پس از پاسخ دادن به پرسش تله کینزی چیست با تمرین‌ها مناسب این علم را فراگیریم. تنها چیزی که در این راه می‌تواند ما را از پیشرفت بازدارد باور نکردن خودتان است. درست به مانند همه ما که در کودکی از ریاضیات متنفر بودیم و میگفتیم؛ « من نمی‌توانیم ریاضیات را یاد بگیرم خیلی سخت و غیرقابل درک است» .

 

 

چگونه علم تله کینزی را بدست آوریم؟

همان‌طور که گفته شد برای اینکه بدانیم تله کینزی چیست و در آن توانا شویم باید تمرینات مناسب و بخصوصی را انجام دهیم. در ادامه برخی از تمرینات و مواردی که به آن نیاز دارید را خدمت شما شرح می‌دهیم.

 چاکراه چشم سوم

مطمئنا در رابطه با چاکراه چشم سوم مطالب زیادی را شنیده‌اید. این چاکراه که ششمین چاکراه بدن است کمک می‌کند تا شما توانایی انجام کارهای بیشماری را داشته باشید. زمانی که این چاکراه را فعال می‌شود به نوعی هماهنگی بهتر و انرژی بیشتری برای درک محیط اطراف خود خواهید داشت و این قدرت برای شما آسان‌تر و بهتر انجام خواهد شد.

 چاکراه‌های کف دست

این چاکراه، جزء چاکراه‌های فرعی بدن شناخته می‌شود اما همواره جزء مهم‌ترین‌هاست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در هر نوک انگشت یک چاکراه دیگر و البته کوچک وجود دارد که با فعال کردن آن نه تنها انرژی درمانی شما تقویت می‌شود بلکه فرآیند کنترل اجسام با ذهن نیز در بهترین حالت ممکن صورت میگیرد.

 

 

از کجا شروع کنیم؟

باید به این مسئله واقف باشید که چاکراه‌ها، تنها نیازهای اولیه شما را برای برطرف کردن ابهامات موجود در تله کینزی و چگونگی فعال کردن آن‌ها را تامین می‌کنند. هر چند که فعال کردن این چاکراه‌ها کمک می‌کند تا سریع‌تر ابهامات تله کینزی چیست را برطرف کرده و به آن تسلط یابید. اما از کجا و چگونه باید تله کینزی را بیاموزیم؟

شک را از بین ببرید

مرحله اول به شک ارتباط دارد. از گذشته تاکنون شک آفت هر چیزی‌ بوده. از همین‌رو اگر می‌خواهید نسبت به علم تله کینزی آشنایی پیدا کنید تا حد امکان شک را از خود دور کرده و به خودتان و البته توانایی‌هایتان ایمان آورید. زمانی که پرسش تله کینزی چیست مطرح می‌شود متخصصان اولین چیزی که به آن اشاره می‌کنند این است؛ « اینکه تله کینزی یک واقعیت است» شما قبل از شروع هر بخش از تمرینات باید این مسئله را با خود تمرین کنید؛ من میتوانم.

منطق را کنار بگذارید

ما در جهانی علمگرا زندگی می‌کنیم برهمین اساس این مسئله کاملا طبیعی‌ست که اگر بخواهید برای هر چیزی که به دنبال آن هستید دلیل و منطق پیدا کنید. اما باید بگوییم در تله کینزی به هیچ عنوان به آن احتیاج ندارید. شما باید عمل گرایی را کنار بگذارید. دیری نخواهد گذشت که در حین یادگیری تله کینزی به این مسئله پی خواهید برد که مفهوم منطق تا چه اندازه می‌تواند سطحی باشد.

مدیتیشن؛ مهم‌ترین اصل

اگر به صورت کاملا جدی قصد دارید که به توانایی و علم تله کینزی برسید باید بدانید که مدیتیشن یک اصل مهم و جداناپذیر در این علم است. درواقع زمانی که میگویید تله کینزی چیست و یا اینکه میپرسید چگونه میتوانم در آن موفق شوم یکی از نکات مهمی که به آن اشاره می‌شود، تله کینزی است. زیرا مدیتیشن کمک می‌کند تا شما ناپاکی‌ها را از خود دور کنید و تمامی آلودگی‌های ذهن و بدنتان را از بین ببرید. در این صورت است که فارغ از هرگونه مزاحمتی قادر خواهید از پس انجام هرکاری برآیید.

 

 

کلام آخر

در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم تا ابهامات مرتبط با تله کینزی و البته چگونگی رسیدن به این علم و نیازهای اولیه آن را برای شما شرح دهیم. حال به خوبی میدانید که شک، منطق و مدیتیشن از جمله راهکارهایی‌ست که می‌تواند شما را به علم تله کینزی برساند. اما با این اوصاف مطمئنا نکات بسیار زیاد دیگری وجود خواهد داشت که باید به آن آگاه شوید. از همین‌رو توصیه می‌کنیم به بخش تماس باما مراجعه کرده تا متخصصان و مشاوران ما به هرگونه سوالی که در رابطه با تله کینزی ذهن شما را به خود مشغول کرده پاسخ داده و ابهامات موجود را برطرف نمایند.

 

این مقالات هم کمکتان می‌کند👇🏼

ذهن چیست؟ مدیریت ذهن چیست؟ 

متد سیلوا در کتاب کنترل ذهن چیست؟

4/5 - (9 امتیاز)
اشتراک گذاری:

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید